Live Score

Last update time : 04:42
Copa Libertadores U20
FT Cruzeiro U20 0 - 1 River Plate U20
Indian Super League
12:00 Chennaiyin - Jamshedpur
14:30 ATK - Mumbai City
Challenge Cup
17:15 Inverness CT - Crusaders
Svenska Cupen
16:00 Malmö FF - Dalkurd
16:00 Brommapojkarna - Gefle
I-League
08:30 NEROCA - Mohun Bagan
First Division B
15:00 Westerlo - Tubize
Baiano 1
19:00 Jacuipense - Fluminense de Feira
19:00 Vitória - Bahia
20:00 Juazeirense - Jequié
Carioca 1
20:00 Boavista - Flamengo
Goiano 1
19:00 Aparecidense - Anapolina
19:00 Grêmio Anápolis - Goiás
19:00 Itumbiara - Iporá
20:00 Vila Nova - Rio Verde GO
Cearense 1
FT Fortaleza 3 - 2 Floresta
19:00 Ferroviário - Guarani de Juazeiro
20:00 Maranguape - Ceará
Gaúcho 1
FT Veranópolis 2 - 1 Grêmio
20:00 São Paulo RS - Internacional
20:00 Brasil de Pelotas - EC São José
22:30 Novo Hamburgo - São Luiz
Paulista A1
FT São Caetano 1 - 0 Ferroviária
13:00 Mirassol - Ituano
20:00 São Paulo - Santos
22:30 Ponte Preta - Palmeiras
22:30 São Bento - Botafogo SP
Catarinense 1
20:00 Chapecoense - Avaí
20:00 Internacional SC - Brusque
20:00 Joinville - Atlético Tubarão
20:00 Figueirense - Concórdia
22:30 Hercílio Luz - Criciúma
Mineiro 1
19:00 Caldense - CAP Patrocinense
19:00 URT - Tupi
20:00 América Mineiro - Atlético Mineiro
Alagoano
FT Coruripe 1 - 0 ASA
19:00 Santa Rita - CEO
19:00 CSE - Murici
20:00 CSA - Dimensão Saúde
Paraibano
19:00 CSP - Campinense
20:00 Nacional de Patos - Desportiva PB
20:00 Atlético Cajazeirense - Sousa
22:00 Treze - Botafogo PB
Sergipano
18:35 Frei Paulistano - Lagarto
20:00 Sergipe - Confiança
Paranaense 1
20:00 Foz do Iguaçu - Coritiba
20:00 Atlético PR - Rio Branco PR
Piauiense
19:00 Parnahyba - Ríver
Bundesliga
14:30 Augsburg - Stuttgart
17:00 Borussia M'gladbach - Borussia Dortmund
2. Bundesliga
12:30 Eintracht Braunschweig - Union Berlin
12:30 Dynamo Dresden - Jahn Regensburg
12:30 Nürnberg - MSV Duisburg
3. Liga
13:00 Sportfreunde Lotte - Osnabrück
13:00 Rot-Weiß Erfurt - Aalen
Premiership
14:15 Hamilton Academical - Rangers
15:00 Celtic - St. Johnstone
La Liga
11:00 Real Sociedad - Levante
15:15 Atlético Madrid - Athletic Club
17:30 Espanyol - Villarreal
19:45 Real Betis - Real Madrid
Segunda Liga
11:15 Real - Benfica II
14:30 Porto II - UD Oliveirense
15:00 Varzim - Famalicão
15:00 Academico Viseu - Nacional
15:00 Cova Piedade - Penafiel
15:00 União Madeira - Santa Clara
15:00 Sporting Covilhã - Leixões
Ligat ha'Al
17:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Ashkelon
18:30 Hapoel Haifa - Maccabi Netanya
Ascenso MX
FT Mineros de Zacatecas 2 - 2 Murciélagos
FT Juárez 1 - 1 Venados
FT Alebrijes de Oaxaca 0 - 2 Tampico Madero
84 Live... Dorados 1 - 0 Cimarrones de Sonora
18:00 Universidad Guadalajara - Atlante
Super Liga
12:00 Radnički Niš - Bačka Palanka
13:00 Mladost Lučani - Partizan
First Division A
13:30 Gent - Mechelen
17:00 Sporting Charleroi - Standard Liège
19:00 Royal Excel Mouscron - Waasland-Beveren
Ligue 1
14:00 Nice - Nantes
16:00 Lille - Olympique Lyonnais
20:00 Olympique Marseille - Bordeaux
Primeira Liga
16:00 Moreirense - Chaves
16:00 Vitória Setúbal - Paços de Ferreira
18:00 Porto - Rio Ave
20:15 Vitória Guimarães - Sporting Braga
3. Lig
10:30 Orhangazispor - Bayrampaşaspor
10:30 Düzcespor - Batman Petrolspor
10:30 Yeni Altındağ BS - Kozan Belediyespor
10:30 Çanakkale Dardanel - Manisa BBSK
10:30 Erbaaspor - Bayburt İÖİ
10:30 Kemerspor 2003 - Yomraspor
10:30 12 Bingölspor - Halide Edip Adıvar
10:30 Erzin Belediyespor - Çatalcaspor
1. Division
13:00 Anorthosis - Ermis
15:00 Doxa - Paphos
Primera Division
FT Pasaquina 2 - 1 Municipal Limeño
FT Chalatenango 1 - 1 Alianza
21:00 Águila - Firpo
21:00 Audaz - Sonsonate
21:00 FAS - Isidro Metapán
22:00 Santa Tecla - Dragón
League One
15:00 Blackpool - Peterborough United
Ligue 1
12:00 Bizertin - Kairouan
12:00 Zarzis - CS Sfaxien
12:30 Stade Tunisien - Ben Guerdane
13:00 Club Africain - ES Tunis
14:00 Etoile du Sahel - Métlaoui
2. Lig
10:30 Kırklarelispor - Kahramanmaraşspor
10:30 Fethiyespor - Şanlıurfaspor
10:30 Silivrispor - Gümüşhanespor
10:30 Anadolu Selçukspor - Nazilli Belediyespor
10:30 Fatih Karagümrük - Altay
10:30 Sakaryaspor - Zonguldak Kömürspor
10:30 Karşıyaka - Hacettepe
10:30 Niğde Belediyespor - Bugsaşspor
10:30 Bandırmaspor - Pendikspor
Bundesliga
15:30 Salzburg - St. Pölten
Serie A
11:30 Torino - Juventus
14:00 Benevento - Crotone
14:00 Bologna - Sassuolo
14:00 Napoli - SPAL
17:00 Atalanta - Fiorentina
19:45 Milan - Sampdoria
Czech Liga
15:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
17:00 Sparta Praha - Slovan Liberec
Super Liga
13:00 Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava
13:00 Žilina - Ružomberok
13:00 Tatran Prešov - Podbrezová
13:00 Senica - DAC
13:00 Nitra - Trenčín
Primera División
FT Herediano 1 - 1 UCR
19:30 Cartaginés - Carmelita
19:30 Pérez Zeledón - Limón
21:00 Guadalupe - Santos de Guápiles
22:00 Deportivo Saprissa - Municipal Liberia
23:00 Alajuelense - Grecia
Superliga
13:00 Kamza - Skënderbeu Korçë
13:00 Laçi - Luftëtari Gjirokastër
16:00 Flamurtari - Lushnja
Championship
12:00 Norwich City - Ipswich Town
16:30 Leeds United - Bristol City
1. HNL
14:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
16:00 Slaven Koprivnica - Cibalia
Paulista A3
13:00 Portuguesa Santista - EC São Bernardo
13:00 Velo Clube - Barretos
13:00 Mogi Mirim - Manthiqueira
13:00 Olímpia - Matonense
Liga MX
FT Cruz Azul 1 - 1 Puebla
FT Tigres UANL 2 - 0 Atlas
FT León 1 - 1 Querétaro
FT Tijuana 4 - 1 Pumas UNAM
85 Live... Necaxa 2 - 0 Monterrey
80 Live... Guadalajara 1 - 1 Pachuca
18:00 Toluca - Santos Laguna
00:00 Veracruz - América
Liga Nacional
FT Cobán Imperial 3 - 1 Municipal
FT Marquense 1 - 1 Guastatoya
17:00 Deportivo Sanarate - Xelajú
17:00 Suchitepéquez - Antigua GFC
23:00 Comunicaciones - Siquinalá
FA Cup
16:00 Rochdale - Tottenham Hotspur
Eredivisie
11:30 Roda JC - Utrecht
13:30 Feyenoord - Heracles
13:30 Twente - Sparta Rotterdam
15:45 PEC Zwolle - Ajax
Liga Nacional
FT UPNFM 0 - 2 Olimpia
FT Real España 1 - 0 Juticalpa
FT Motagua 1 - 0 Vida
22:00 Platense - Real Sociedad
00:00 Honduras Progreso - Marathón
Ekstraklasa
14:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
17:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Süper Lig
10:30 Kardemir Karabükspor - Akhisarspor
10:30 Bursaspor - Yeni Malatyaspor
13:00 Trabzonspor - İstanbul Başakşehir
16:00 Kasımpaşa - Galatasaray
PSL
Postponed Bloemfontein Celtic - Polokwane City
Super League
15:00 Sion - Lausanne Sport
15:00 Young Boys - Thun
15:00 Zürich - Luzern
Regionalliga
Postponed LSK Hansa - Eintracht Norderstedt
Postponed VfB Oldenburg - Weiche Flensburg
Postponed St. Pauli II - Jeddeloh
Postponed Havelse - Germania Egestorf
Superliga
11:00 FC Helsingør - Horsens
13:00 Randers - Hobro
15:00 Midtjylland - København
17:00 AaB - Brøndby
Premier League
12:00 Zirka - Mariupol'
12:00 Karpaty - Zorya
15:00 Dynamo Kyiv - Olimpik Donetsk
Liga I
16:00 ACS Poli Timişoara - CSM Iaşi
18:45 Dinamo Bucureşti - FCSB
1. Lig
10:00 Ümraniyespor - Eskişehirspor
12:30 Gazişehir Gaziantep - İstanbulspor
15:00 Adana Demirspor - Boluspor
Super League
13:00 Platanias - PAS Giannina
15:15 Levadiakos - Panaitolikos
15:15 AEK Athens - Xanthi
17:30 Olympiakos Piraeus - Panionios
Challenge League
15:00 Aarau - Chiasso
15:00 Vaduz - Wohlen
First League
10:30 Lokomotiv Plovdiv - OFK Pirin
13:00 Ludogorets - Slavia Sofia
15:30 Levski Sofia - Botev Plovdiv
Serie B
14:00 Frosinone - Ascoli
16:30 Brescia - Ternana
Serie C
13:30 Akragas - Catanzaro
13:30 Trapani - Paganese
13:30 Matera - Siracusa
15:30 Juve Stabia - Bisceglie
15:30 Virtus Francavilla - Casertana
15:30 Monopoli - Catania
15:30 Sicula Leonzio - Lecce
15:30 Rende - Fondi
Football League
Cancelled Acharnaikos - Apollon Pontou
13:00 Karaiskakis - Apollon Larissa
13:00 Ergotelis - Trikala
13:00 Veria - Panegialios
13:00 Aris - Anagennisi Karditsas
13:00 Doxa Dramas - Panserraikos
Superliga
FT Temperley 0 - 0 Independiente
FT Rosario Central 5 - 0 Olimpo
20:00 San Martín San Juan - Talleres Córdoba
20:00 Arsenal - Huracán
22:15 River Plate - Godoy Cruz
00:30 Banfield - Boca Juniors
Segunda División
11:00 Sevilla II - Almería
15:00 Córdoba - Granada
17:00 Numancia - Cádiz
17:00 Cultural Leonesa - Rayo Vallecano
19:00 Lugo - Barcelona II
Pernambucano 1
FT Santa Cruz 0 - 0 Náutico
FT Afogados 2 - 1 Pesqueira
19:00 Central - Belo Jardim
20:00 Sport Recife - América PE
23:00 Salgueiro - Flamengo Arcoverde
Maranhense
FT Imperatriz 2 - 0 Sampaio Corrêa
18:45 Cordino - Moto Club MA
18:45 Santa Quitéria - São José MA
Premier League
Postponed Al Masry - Al Ittihad
17:30 ENPPI - Ismaily
Torneo Federal A
FT Gimnasia Mendoza 1 - 1 Sportivo Desamparados
23:30 Villa Mitre - Ferro Carril Oeste LP
23:30 Juventud Unida Univ. - Deportivo Roca
23:30 Estudiantes Río Cuarto - Alvarado
Premier League 2 Division Two
13:00 Reading U23 - Middlesbrough U23
Prim B Metro
FT Acassuso 3 - 0 Platense
20:00 Deportivo Español - Almirante Brown
Prim B Nacional
FT Agropecuario 2 - 1 Villa Dálmine
20:00 Guillermo Brown - Quilmes
20:00 Brown de Adrogué - Boca Unidos
21:00 San Martín Tucumán - Estudiantes de San Luis
22:00 Ferro Carril Oeste - Atlético Rafaela
Suomen Cup
16:00 Mariehamn - Inter Turku
Primera B
Suspended Melipilla - Santiago Wanderers
FT Puerto Montt 1 - 0 Magallanes
Postponed Coquimbo Unido - Barnechea
FT San Marcos 2 - 5 Copiapó
21:00 Deportes Valdivia - Cobresal
21:00 Cobreloa - Rangers
23:00 Ñublense - La Serena
Primera B
FT Orsomarso 2 - 0 Universitario Popayán
20:30 Deportes Quindío - Bogotá
Division Profesional
FT Cerro Porteño 2 - 0 Sol de América
22:00 Sportivo Luqueño - Olimpia
Primera División
FT Academia Puerto Cabello 2 - 1 Estudiantes Mérida
19:45 Deportivo La Guaira - Metropolitanos
21:00 Atlético Venezuela - Estudiantes Caracas
21:00 Mineros de Guayana - Trujillanos
23:00 Zamora - Carabobo
Primera A
FT Macará 1 - 3 Independiente del Valle
17:00 Deportivo Cuenca - LDU Quito
21:00 Aucas - Delfin
Primera División
Cancelled Cerro - El Tanque Sisley
20:00 River Plate - Atenas
20:00 Racing - Danubio
20:00 Defensor Sporting - Torque
22:30 Nacional - Fénix
Primera A
FT Jaguares de Córdoba 2 - 0 Deportes Tolima
FT Boyacá Chicó 1 - 2 Rionegro Águilas
FT Independiente Medellín 2 - 1 Deportivo Cali
FT Alianza Petrolera 2 - 1 Santa Fe
19:00 Envigado - Once Caldas
21:00 Atlético Bucaramanga - Leones
22:15 América de Cali - Patriotas Boyacá
23:00 Atlético Huila - Junior
01:00 Millonarios - Atlético Nacional
Primera División
FT Real Potosí 5 - 2 Club Destroyers
19:00 Wilstermann - Oriente Petrolero
19:00 Royal Pari - Nacional Potosí
21:15 The Strongest - Bolívar
23:30 Blooming - Aurora
Primera División
FT Palestino 2 - 1 Colo-Colo
FT Univ. Concepción 0 - 0 Curicó Unido
15:00 Deportes Iquique - Unión La Calera
21:00 O'Higgins - Huachipato
23:30 Unión Española - Antofagasta
Primera División
FT Sport Rosario 4 - 0 UTC Cajamarca
21:00 Alianza Lima - Sporting Cristal
mackolik